HAKKIMIZDA

 

1970'li yıllarda başlayan ticari hayatımızda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizlere daha iyi hizmet vermek ve kültürümüzün bir yansıması olan Türk Kahvesini sizlere tarihi bir koku ve tarihi bir tat olarak sunmak için Paşadan Kurukahve olarak çıktığımız yeni yolculuğumuzda her zaman sizlerin damak tadına ve hatırına güvenerek Türk Kahvesini ustalarımızın sihirli ellerinde kavrularak sizlere sunuyoruz.

Kahve sektöründe büyüyen bir şirket olarak Paşadan Kurukahve'nin misyonu; tüm kahve severleri Enfes Türk Kahvesi ve çeşitli kahve aromaları ile buluşturmak.

Paşadan Kurukahve'nin üretim sürecinde oluşturmuş olduğu teknoloji ve metodlar ile kalite için yaptığı araştırmalar, Türk kahvesindeki farklı lezzetleri ortaya koymaktır.

Türk kahvesi farklı aromalarla iyi geçinir ve yeni tadlar keşfedilmesini sağlar. Ürün yelpazesinde geleneksel seçeneklerinin yanı sıra özenle seçilmiş ve ustaca işlenmiş kahve çekirdeklerini damla sakızıyla, menengiç ve kakulesiyle, keçiboynuzu unu, kakaoyla buluşturan aromalı kahvelere de yer veren Paşadan Kahve, farklı harmanları denemekten kaçınmayanlara özel öneriler sunuyor.

Geçmişten günümüze gelen kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermemekle beraber siz kıymetli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaya devam ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR